Całodniowy warsztat w Warszawie

9 marca 2019

Wsłuchaj się w siebie, odkryj swoje najgłębsze pragnienia i zacznij kreować swoją przyszłość zgodnie z nimi!

PODCZAS TEGO WARSZTATU

 • Nawiążesz kontakt ze swoją podświadomością
 • Pokonasz stan zablokowania i niezdecydowania
 • Stworzysz klarowną wizję swojej przyszłości
 • Stworzysz swoją Mapę Marzeń
 • Odkryjesz, co Cię blokuje w realizacji Twoich marzeń
 • Zaplanujesz działania na kolejne miesiące
 • Poczujesz przypływ nowej energii do działania
 • Poznasz nowe osoby, które tak jak Ty, chcą od życia więcej

Nawet jeśli proces planowania nie sprawia Ci dużych trudności, to prawdopodobnie na codzień popełniasz pewien błąd przy planowaniu swoich działań.

Bardzo możliwe, że tak jak wiele osób skupiasz się na tym, co „trzeba” i co „powinnaś” zrobić. Rzadko pytasz siebie „Czego pragniesz?” i byc może zapomniałaś już, co to znaczy marzyć. W codziennym życiu trudno Ci znaleźć czas na marzenia i zamiast nich masz długą listę „rzeczy do zrobienia”.

Może masz marzenia, ale są one umieszczone w bliżej nieokreślonej przyszłości. Kiedyś zacznę, kiedyś będę, kiedyś zrobię – myślisz sobie czasem.

A przecież sposobem na spełnione życie jest przekuwanie swoich marzeń na plany, a potem na konkretne działania. Już od dziś, a nie od jutra.

Stąd wziął się pomysł na ten właśnie warsztat. Stworzyłam dla Ciebie taką przestrzeń, abyś mogła się zatrzymać i na chwilę „wcisnąć pauzę”, żeby pobyć ze sobą i bez presji wsłuchać się w szepty swojego serca.

Co to jest Mapa Marzeń?

Mapa Marzeń, nazywana też Tablicą Marzeń lub Tablicą Wizji (z ang. Vision Board) to jedno najbardziej znanych narzędzi coachingowych związanych z określaniem długoterminowych celów.

Najczęściej ma formę kolażu zdjęć, rysunków, obrazów i napisów, które symbolizują cele i marzenia jej właściciela. Tworzenie Mapy Marzeń to kreatywny proces praktycznego marzenia.

Jej działanie i skuteczność mogą wydawać się wręcz magiczne, ale w rzeczywistości są oparte na podstawowych zasadach działania naszego umysłu. 

Co będziemy robić na warsztacie?

Podczas warsztatu stworzysz swoją Mapę Marzeń, która stanie się Twoim talizmanem wspierającym Cię w realizacji Twoich marzeń.

Jednak zanim się do niej zabierzesz, ja dopilnuję, abyś dobrze się do tego przygotowała.

Pobędziesz ze sobą,  poruszysz swoim ciałem i przywrócisz naturalny przepływ energii w swoim ciele.

Będziesz mieć czas, aby zagłębić się w siebie, a ja poprowadzę Cię przez proces docierania do swojej prawdy.

Będą ćwiczenia coachingowe (indywidualne, w parach i w grupie),  a także praca z ciałem i energią. Nie spędzisz całego dnia siedząc na krześle! Będziesz się ruszać, rozciągać, a także leżeć i marzyć.

Po stworzeniu Mapy Marzeń będzie też czas na zaplanowanie konkretnych działań w swoim kalendarzu, żeby te piękne wizje, które z pewnością stworzysz, nie rozmyły się w konfrontacji z codziennym życiem.

Prowadząca - Ewa Sroka

Jestem coachem, trenerką i szkoleniowcem. Wspieram w odkrywaniu i realizowaniu celu życiowego oraz pomagam przekraczać wewnętrzne i zewnętrzne ograniczenia. Więcej o mnie przeczytasz tutaj.

W pracy wykorzystuję techniki coachingowe, pracę z podświadomością (np. EFT), pracę z emocjami oraz pracę z ciałem, szczególnie elementy choreoterapii. 

 

Informacje organizacyjne:

 • Warszawa
 • 9 marca
 • 10.00-19.00

Spotkamy się w kameralnej grupie kilku-kilkunastu osób w przyjemnej i przestronnej sali na warszawskim Mokotowie (okolice Metra Wilanowska, dokładny adres dostaniesz po zapisie).

Podczasz warsztatu będzie jedna długa przerwa na lunch  i 2 przerwy kawowe.

Ile to kosztuje?

Uczestnictwo w warsztacie kosztuje 350 zł. Szczegóły dotyczące płatności dostaniesz w mailu po zapisie.

Co jest zawarte w cenie?

 • przerwy kawowe (kawa, herbata, woda, coś do przegryzienia)
 • materiały do zrobienia Mapy Marzeń (karton, gazety, klej, pisaki)

Lunch nie jest zawarty w cenie warsztatu.

Jak się zapisać?

Aby zapisać się na warsztat wypełnij formularz poniżej.

Możesz tez napisać maila na adres kontakt@ewasroka.pl, wpisując w temacie “Warsztat 9 marca”. Podaj w nim wszystkie informacje z formularza.

Formularz zgłoszeniowy:

Udostępnij swoim znajomym!
23
Udostępnij swoim znajomym!
23
Simple Share Buttons