30-dniowe Wyzwanie

Masz w sobie coś wyjątkowego.

Posiadasz pewien zestaw talentów, cech oraz doświadczeń życiowych, które w połączeniu z umiejętnościami, które już masz lub możesz nabyć, pozwolą Ci osiągnąć samorealizację. Co więcej, jesteś jedyną osobą, która może to COŚ odkryć i podarować światu.

Jednak, jeśli należysz do większości ludzi, nikt nie uczył Cię nigdy, jak odnaleźć swój życiowy cel, a już na pewno nie jak za nim podążać!

Bardzo dobrze wiem, jak okropnie jest nie wiedzieć, co chce się zrobić ze swoim życiem. Znam to uczucie, że marnujesz swój czas w pracy, która nie daje Ci satysfakcji.

Właśnie dlatego stworzyłam darmowe 30-dniowe Wyzwanie Odkryj swój cel życiowy, które startuje już 16 listopada 2018.

Podczas tego wyzwania pokażę Ci, jak odkryć i realizować swój życiowy cel. 

Krok po kroku, pomogę Ci nawiązać kontakt z prawdziwym sobą i z marzeniami, o których dawno zapomniałeś.

Codziennie dostaniesz video z inspiracją i jednym ważnym pytaniem, na które masz sobie odpowiedzieć. Wystarczy, że poświęcisz 10 minut dziennie, aby zobaczyć rezultaty.

Czy jesteś jedną z tych osób, które ciągle spotykam w mojej pracy?

 • Nie wiesz dokładnie, czego chcesz, ale czujesz, że obecne życie Cię nie satysfakcjonuje.
 • Boli Cię, że nie masz jasnej wizji swojej przyszłości.
 • Boisz się, że nie masz żadnej konkretnej pasji, którą można by przemienić w pracę lub masz tych pasji tak wiele, że nie wiesz, na co się zdecydować.
 • Czujesz się zablokowany, masz poczucie tymczasowości obecnych rozwiązań w Twoim życiu i trudności z podejmowaniem dużych decyzji.
 • Mniej więcej wiesz, czego chcesz, ale brakuje Ci pełnej jasności.
 • Masz swoją pasję, ale zmieniasz kierunki i miotasz się.
 • Czujesz, że masz duży potencjał, ale nie potrafisz go w pełni wykorzystać.
 • Chcesz zmieniać świat na lepsze, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać.

Jeśli odnajdujesz siebie w powyższych stwierdzeniach, to stworzyłam to Wyzwanie właśnie dla Ciebie!

Co mówią Uczestnicy?

DAJ SIĘ ZAINSPIROWAĆ I WYRWAĆ Z RUTYNY!

Na czym polega Wyzwanie?

Wyzwanie polega na odpowiadaniu sobie na pytania. Codziennie dostaniesz krótki filmik zawierający nową inspirację oraz pytanie dnia.

Możesz dzielić się swoimi odpowiedziami z innymi Uczestnikami (i ze mną), ale możesz też pracować indywidualnie i zapisywać odpowiedzi tylko dla siebie w tajnym zeszycie.

 Najważniejsze jest, abyś się zaangażował.

Na Wyzwanie składa się:

30 video

inspiracje w formie krótkich video zawierające pytanie dnia i dodatkowe wyzwania

5 sesji Q&A

odpowiedzi na często zadawane pytania, które ułatwią Ci uczestnictwo w wyzwaniu

platforma

utworzysz swój Post Uczestnika oraz będziesz mógł oglądać posty innych Uczestników

grupa

interakcje w grupie Uczestników będą źródłem dodatkowej inspiracji i wsparcia

coaching

w wersji PREMIUM masz moje indywidualne wsparcie, komentarze i spersonalizowane pytania

Czego możesz się spodziewać po zapisie?

 • Po potwierdzeniu adresu mailowego dostaniesz mail powitalny z danymi do zalogowania się do Panelu Wyzwania.
 • Przed startem Wyzwania otrzymasz maila z Instrukcją Obsługi oraz Ankietą Startową.
 • Od 16 listopada codziennie przez 30 dni będziesz dostawać o 8 rano maila z linkiem do kolejnego video z inspiracją i pytaniem dnia.
 • Jeśli wybierzesz wersję FREE, to będziesz mieć 24h na oglądnięcie każdego nowego video, odpowiedzi możesz udzielać z opóźnieniem. W wersji STANDARD dostaniesz stały dostęp do każdego video od momentu jego publikacji.
 • Przez cały okres trwania Wyzwania będziesz mieć możliwość zadawania swoich pytań. Raz w tygodniu zostaną dodane kolejne odpowiedzi na powtarzające się pytania Uczestników (w formie video lub/i tekstowej).
 • W wersji STANDARD będziesz też dostawać maila o 20 z dodatkowymi pytaniami pogłębiającymi Twoją wewnętrzną pracę.

WERSJA PREMIUM

Jeśli czujesz, że potrzebujesz indywidualnego podejścia, możesz wziąć udział w płatnej wersji PREMIUM. Będę wtedy wspierać Twój proces indywidualnie.

Czas trwania: 16 listopada – 15 grudnia 2018

W wersji PREMIUM dostajesz wszystko to, co w wersji STANDARD, a ponadto:

 • Będę codziennie czytać Twoje posty.
 • Będę zadawać Ci spersonalizowane pytania dodatkowe.
 • Odpowiem na każde Twoje pytanie podczas Wyzwania.
 • Dodatkowo, będę dla Ciebie dostępna przez tydzień po zakończeniu wyzwania, do 21 grudnia, gdybyś miał lekkie opóźnienie z odpowiedziami.

W tej wersji jest tylko 20 dostępnych miejsc.

Komu polecam wersję PREMIUM?

Wersja PREMIUM jest idealna dla osób, które chcą osiągnąć maksimum korzyści z Wyzwania. Jeśli chcesz naprawdę zaangażować się przez 30 dni i dokonać kwantowego skoku w swoim rozwoju, to koniecznie weź pod uwagę tę opcję.

Wersję PREMIUM polecam też osobom, które obawiają się, że stracą motywację do odpowiadania na kolejne pytania. Gwarantuję, że moja obecność będzie Cię stymulować do tego, aby szukać głębiej i sięgać dalej.

Kim jestem?

Nazywam się Ewa Sroka.

Jestem coachem kariery, doradcą zawodowym, trenerką i szkoleniowcem. Wspieram w odkrywaniu i realizowaniu celu życiowego oraz pomagam przekraczać wewnętrzne i zewnętrzne ograniczenia.

Odkrycie mojej misji życiowej i pokonanie prokrastynacji w jej realizacji było jednym z największych wyzwań w moim życiu. Więcej o mnie i o mojej drodze przeczytasz tutaj.

Bazując na swoim własnym doświadczeniu oraz pracy indywidualnej z klientami stworzyłam w 2017 roku 30-dniowe Wyzwanie internetowe Odkryj swój cel życiowy.

W czasie dwóch edycji tego Wyzwania, na wiosnę 2017 roku, dołączyło do niego ponad 700 osób, które chciały odkryć i realizować swoją misję życiową.

To, co mówiły (i nadal mówią) mi te osoby spowodowało, że zdecydowałam się udostępnić materiały video zarejestrowane podczas tych dwóch pierwszych edycji. Tak właśnie powstało to Wyzwanie, w którym teraz Ty możesz wziąć udział.

Myślisz, że jesteś beznadziejnym przypadkiem?

Nie jestem wróżką i nie znam Twojego celu życiowego, ale mogę Cię realnie wesprzeć w procesie docierania do niego. Mam doświadczenie w pracy z setkami osób, które “nie wiedzą” i sama przeszłam przez ten proces. Pomogę Ci zlokalizować Twoje największe blokady i zaplanować kolejne kroki, które warto, abyś podjął.

Z premedytacja napisałam „nie wiedzą” w cudzysłowie, bo ja nie wierzę, że Ty nie wiesz, co chcesz robić w życiu.  W głębi duszy wiesz, ale być może jeszcze nie potrafisz się do tego przyznać nawet przed sobą samym…

Wiem, że za każdym “nie wiem” stoją ograniczające przekonania na temat siebie, innych oraz świata. Nauczyłam się pracować z tymi przekonaniami i je zmieniać. Aby odkryć swój cel życiowy potrzebujesz nawiązać kontakt ze sobą prawdziwym. Z tym sobą, który nie jest przytłoczony przez wychowanie czy trudne doświadczenia. I w tym właśnie mogę Ci pomóc.

Co myślą inni o Wyzwaniu?

Wyzwanie jest dostępne w 3 wariantach:

FREE

 • dostęp do każdego dnia przez 24h
 • dostęp do grupy FB
 • nieograniczona liczba miejsc
 • co najmniej 4 sesje Q&A w formie video i tekstowej
 • możesz dołączyć do 12 grudnia, ale pamiętaj, każde video jest dostępne tylko 24h od publikacji

0 PLN

STANDARD

 • stały dostęp do kolejnych video
 • dostęp do grupy na FB
 • nieograniczona liczba miejsc
 • co najmniej 4 sesje Q&A w formie video i tekstowej
 • dodatkowe pytania w wieczornym mailu


 • od 16 grudnia cena wzrośnie, ale nadal będzie można dołączyć, będziesz uczestniczyć w swoim tempie

69 PLN 99 PLN

PREMIUM 

 • stały dostęp do kolejnych video
 • dostęp do grupy na FB
 • tylko 20 dostępnych miejsc
 • co najmniej 4 sesje Q&A w formie video i tekstowej
 • dodatkowe pytania w wieczornym mailu
 • przeczytam każdą Twoją odpowiedź
 • zadam Ci spersonalizowane pytania
 • odpowiem na każde Twoje pytanie
 • możesz dołączyć do
  23 listopada, nic nie tracisz na opóźnieniu, nadrobimy pierwszy tydzień

269 PLN

FAQ, czyli często zadawane pytania:

Nie, nie musisz. Możesz odpowiadać na pytania w swoim tajnym zeszycie, w domu. Ale… bardzo Cię zachęcam do udostępnienia swoich odpowiedzi innym Uczestnikom. To tworzy pewną atmosferę w grupie, z której skorzystasz zarówno Ty jak i inni. Jeśli nadal się wahasz, to popytaj Uczestników poprzedniej edycji, czy warto. Znajdziesz ich w grupie Odkryj swój cel życiowy na Facebooku!

Wyzwanie jest oparte na sile autorefleksji. Podczas tych 30 dni będziesz mieć szansę odpowiedzieć sobie na pytania, których, być może, nigdy sobie nie zadawałeś. Dzięki temu dowiesz się o sobie rzeczy, których nie wiedziałeś, albo których nie byłeś do końca świadomy.

W żadnym momencie nie będę Tobie mówić, co jest Twoim celem. To Ty jesteś ekspertem od samego siebie, a moim zadaniem jest pomóc Tobie dotrzeć do wiedzy, z której nie zdajesz sobie sprawy.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz indywidualnego podejścia i chcesz, abym przeprowadziła Cię przez ten proces i wspierała przy każdym pytaniu, rozważ zakup wersji PREMIUM.

Jasne, że nie. I szczerze? Myślę, że jeśli ktoś twierdzi, że może Ci to zagwarantować, to kłamie. Wszystko zależy od Ciebie i Twojego zaangażowania. Ja mogę Ci zagwarantować, że zrobię wszystko, aby pomóc Ci dokopać się do prawdy o sobie samym.

Nie ma takiej opcji. Jeśli się zaangażujesz oraz uczciwie i szczerze odpowiesz sobie na te pytania, które Ci zadam, coś NA PEWNO się wydarzy. Samopoznanie nigdy nie jest stratą czasu. Nawet jeśli nie znajdziesz swojego celu życiowego, to zbliżysz się do tego, aby go znaleźć, albo będziesz mieć pomysł, co zrobić, aby go znaleźć.

Darmowa wersja trwa od 16 listopada do 15 grudnia. Możesz do niej dołączyć aż do 12 grudnia, ale pamiętaj, że każde video jest dostępne tylko 24h od publikacji. To znaczy, że dołączając 12 grudnia będziesz mógł obejrzeć tylko video z dnia 27, a w kolejne dni video z 28, 29 i 30 dnia.

Najlepszą opcją jest dołączyć przed 16 listopada. Wtedy masz szansę zobaczyć video z każdego dnia zupełnie za darmo.

Jeśli spodoba Ci się Wyzwanie w każdym momencie możesz wykupić wersję STANDARD dającą Ci stały dostęp do wszystkich materiałów od momentu ich publikacji. Do 15 grudnia kosztuje ona 69 zł. Od 16 grudnia cena wzrośnie do 99 zł.

Nie, nie musisz. Aczkolwiek bardzo Cię zachęcam do dołączenia do facebookowej grupy Odkryj swój cel życiowy. Będziesz mieć w niej kontakt z innymi Uczestnikami i ze mną. Nie chciałbym, żeby coś fajnego Cię ominęło.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego to wyzwanie nic nie kosztuje, to muszę Cię uspokoić. Naprawdę nie ma tu haczyka. NIE sprzedam nikomu Twoich odpowiedzi ani NIE bierzesz udziału w jakimś dziwnym badaniu rynku.

Wspieranie innych w określaniu celu życiowego to część mojej misji życiowej. Jestem po to, aby to robić. Chcę, aby jak najwięcej osób wzięło udział w tym wyzwaniu i nie chcę, aby finanse były przeszkodą. Postanowiłam udostępnić te materiały za darmo, ponieważ wiem, że mogą ogromnie pomóc osobom, które szukają poczucia sensu. 

Wyzwanie daje mi też możliwość przedstawienia siebie i metod, którymi pracuję większej grupie osób.

Jeśli weźmiesz udział w wersji darmowej i poczujesz, że chcesz mi się jakoś odwdzięczyć, zawsze możesz wykupić wersję STANDARD, zyskując stały dostęp do Wyzwania. Będzie mi bardzo miło, jeśli w taki sposób docenisz moja pracę, ale nie ma tu żadnej presji.

Wciąż niezdecydowany?

Przeczytaj jeszcze więcej opinii Uczestników poniżej

Masz Pytania?

Dodaj komentarz na dole tej strony lub napisz na adres: wyzwanie@ewasroka.pl 

Jeszcze więcej opinii:

Nie masz nic do stracenia

A możesz bardzo wiele zyskać!

Darmowe Wyzwanie trwa od 16 listopada do 15 grudnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *