inkubator kreatywnych projektów

Słyszałaś o mastermindach?

To takie grupy, które spotykają się, aby wspierać się merytorycznie w różnych obszarach. Czy wiesz, co łączy Franklina, Tolkiena, Forda i Edisona? Wszyscy oni spotykali się regularnie w grupach podobnych sobie ludzi, aby pomagać sobie nawzajem osiągać cele i rozwijać się.

Jeśli potrzebujesz w swoim życiu grupy kobiet, z którą chcesz się spotykać dwa razy w miesiącu, aby realizować skuteczniej swoje kreatywne projekty, to jesteś w dobrym miejscu.

Ten Mastermind skierowany jest do przedsiębiorczych kobiet, które już prowadzą, albo właśnie mają zamiar zacząć prowadzić swoje biznesy lub projekty niekomercyjne.

Jednym z najtrudniejszych aspektów bycia przedsiębiorcą lub niezależnym twórcą jest psychologiczny ciężar podejmowania wszystkich decyzji samodzielnie.

Od koloru czcionki w menu strony internetowej po procent marży na produkcie – wszystkie te decyzje musisz podjąć Ty. Sama organizujesz swój czas, sama decydujesz kiedy i nad czym pracujesz.

Czasem można zwariować…

Kiedy rozwijasz swój kreatywny projekt, to bardzo często doświadczasz uczucia izolacji i bycia pozostawionej samej sobie. 

Partner, przyjaciółka czy rodzina niekoniecznie podzielają Twój entuzjazm, niekoniecznie są grupą docelową Twojego produktu i niekoniecznie znają się na marketingu, finansach albo sprzedaży. Nie zawsze będą więc dobrymi doradcami, a czasem wręcz możesz poczuć, że rozmowa z nimi podcina Ci skrzydła.

Grupa mastermindowa będzie dla Ciebie wsparciem i bezpieczną przestrzenią, gdzie możesz podzielić się swoimi planami, wyzwaniami, dostać nowe pomysły, kontakty oraz feedback.

Nie musisz czuć się z tym wszystkim sama!

Posiadanie grupy osób, z którymi możesz porozmawiać o swoim biznesie znakomicie zwiększa Twoja motywację i skuteczność. W konsekwencji masz dużo większe szanse na sukces i uniknięcie wypalenia.

Na czym polega mastermind?

Mastermind będzie się składał z 9 płatnych spotkań w grupie około 4-6 osób.

Będziemy spotykać się na 3 godziny, 2 razy w miesiącu na warszawskim Mokotowie.

Poza tym, będziecie miały ze sobą kontakt w specjalnie dedykowanej grupie na Facebooku.

Jako prowadząca będę facylitować proces grupowy oraz wspierać Was całą swoją wiedzą i doświadczeniem. Będę też wprowadzać do spotkań elementy coachingu indywidualnego i grupowego oraz dzielić się z Wami narzędziami i technikami, które znam.

Oprócz tego będę Was wspierać podczas części merytorycznej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb grupy. Zakres tematów, które podczas tej części mogę poruszać zależy od Waszych potrzeb i obejmuje między innymi takie tematy jak:

Efektywne planowanie
Radzenie sobie ze stresem
Prokrastynacja
Ograniczające przekonania
Realizacja misji życiowej
Marketing, a szczególnie marketing internetowy

Podczas spotkań mastermindu uczestniczki wspierają siebie nawzajem poprzez:
 • grupowe "burze mózgów"
 • dawanie konstruktywnego feedbacku
 • dzielenie się swoimi planami
 • zdawanie relacji z ich realizacji

Prowadząca - Ewa Sroka

Jestem coachem, trenerką i szkoleniowcem. Wspieram w odkrywaniu i realizowaniu celu życiowego oraz pomagam przekraczać wewnętrzne i zewnętrzne ograniczenia. Wcześniej, prowadziłam biznes oparty na innej mojej pasji – warsztaty tworzenia ekologicznych kosmetyków. Od 2013 jestem członkinią słynnej szkoły marketingu internetowego B-School Marie Forleo. Więcej o mnie przeczytasz tutaj.

Zawsze interesowały mnie sprawy kobiet. Moja praca magisterska dotyczyła gender pay gap, czyli zróżnicowania płac pomiędzy kobietami i mężczyznami. Obserwując kobiety, zauważyłam, że nasz sposób prowadzenia biznesu jest inny. Patrzymy szerzej – dużo bardziej zwracamy uwagę na potrzeby innych, dobre relacje i ekologię. Jednocześnie na nasze rezultaty biznesowe w ogromnym stopniu wpływają nasze wewnętrzne blokady i niepewności. Pragnę wspierać kobiety w wykorzystywaniu pełni swojego potencjału w świecie opartym w dużej mierze na męskich zasadach.

Więcej o tym, dlaczego prowadzę Mastermindy dla kobiet przeczytasz tutaj.

 

Następne grupy ruszają we wrześniu 2019, ale jeśli chcesz zarezerwować sobie miejsce, to wyślij swoje zgłoszenie już dziś.

Jakie są korzyści z uczestnictwa w mastermindzie?

 • Wymiana wiedzy i doświadczenia
 • Bezpieczna przestrzeń do podzielenia się swoimi wyzwaniami i problemami
 • Wsparcie w podejmowaniu decyzji
 • Motywację płynąca z bycia rozliczanym z wykonania planów
 • Nowe pomysły
 • Satysfakcja z pomagania innym i uświadomienie sobie swojej własnej wiedzy
 • Motywacja do działania i energia płynąca z poczucia bycia w grupie
 • Konstruktywny feedback, być może nawet od Twojej grupy docelowej
 • Potencjalne możliwość nawiązania długoterminowych przyjaźni i kontaktów

Informacje organizacyjne:

 • 9 spotkań w kameralnej grupie 4-6 osób
 • czas trwania spotkania około 3h
 • spotkania 2 razy w miesiącu
 • spotkania w zacisznej sali na Mokotowie
 • kontakt w dedykowanej, tajnej grupie na Facebooku

Ile to kosztuje?

Cena jednego spotkania to 120 złotych. Płatność na miejscu, gotówką, przed spotkaniem.

Bedziemy się spotykać w kameralnej, jasnej sali na Mokotowie, która zapewni nam komfort i pełną poufność naszych spotkań.

Dodatkowo do Waszej dyspozycji będzie aneks kuchenny z kawą, herbatą i wodą niegazowaną. 

A co z innymi miastami?

Jeśli chciałabyś dołączyć do grupy w innym mieście, koniecznie napisz do mnie maila. Jeśli tak, jak Ty zrobi przynajmniej 4-5 kobiet, to zorganizuję spotkania w Twoim mieście.

Kiedy zaczynamy?

Kolejne grupy warszawskie startują we wrześniu.

Jak się zgłosić?

Aby aplikować do kobiecej grupy mastermindowej w Warszawie wypełnij formularz poniżej.

Możesz tez napisać maila na adres kontakt@ewasroka.pl, wpisując w temacie “Kobiecy Mastermind Warszawa”. Odpowiedz w nim na wszystkie pytania z formularza.

Formularz zgłoszeniowy:

2. Czy już prowadzisz lub prowadzłaś swój biznes? Jeśli tak, to jak długo?

3. W jakiej branży działasz lub chcesz działać?

4. Kiedy możesz się spotykać