Odczuwasz dużo stresu i napięcia?
Czujesz się zablokowany?
Ciągle odkładasz na później?
Jesteś przytłoczony i nie wiesz za co się zabrać?

Odblokuj swoją energię i poczuj znowu chęć do działania!

Proponuję Ci sesję, podczas której skupimy się na przywróceniu flow w Twoim życiu. Możesz z niej skorzystać w konkretnej trudnej sytuacji lub używać jako regularnego wsparcia w pełniejszym realizowaniu siebie.

W zależności od potrzeb sesja będzie się opierać na opanowaniu chaosu i przytłoczenia lub usunięciu blokad, które Cię ograniczają.


Co mówią klienci?

„Odwieczną prawdą jest, że ogry, cebula i ludzie (!) mają warstwy. Te nasze warstwy – którymi mogą być niepodjęte decyzje, sprzeczne uczucia, przytłaczająca mnogość wyboru, czy wewnętrzne ograniczenia – potrafią zbić się w końcu w twardą skorupę i jakkolwiek byśmy się nie starali, trudno się z niej samemu wydostać.

Ewa podczas sesji towarzyszy nam w procesie docierania do naszej prawdy – warstwa po warstwie pomaga nam odkryć czego pragniemy i ukierunkować się na potrzebną akcję.

Ma poza tym bardzo holistyczne podejście wynikające z szerokich zainteresowań i potrafi spojrzeć na wiele aspektów szerzej. Ma się więc wrażenie, że wylądowaliśmy u kogoś, kto jest kimś więcej niż tylko coachem kariery…”

Gosia Woźniczko – Menedżer projektów

***

GW_300„Wcześniej wątpiłem w moją własną umiejętność konsekwentnego wprowadzania zmian w życiu.

Dzięki sesjom z Ewą uczę się konsekwentnie wprowadzać nowe nawyki dotyczące myślenia i działania i doprecyzowuje moje cele.

Dostałem narzędzia skutecznego planowania, które pozwalają działać z radością w obszarze, który wcześniej wydawał się obezwładniający i przerażający. Zwiększyło się moje poczucie bezpieczeństwa i pewność siebie.

Ewa podchodzi do coachingu z sercem, i to sprawia moim zdaniem, że jest on bardziej skuteczny.”

Grzegorz Wilkołek – Inżynier, Projektant motocykli indywidualizowanych


Informacje logistyczne

Czas trwania sesji: około 90 minut

Jedna sesja trwa około 90 minut. Sesja może się nieznacznie skrócić lub wydłużyć i nie ma to wpływu na jej cenę. Zależy mi na tym, abyś był tu i teraz, a nie myślał, czy zostało nam jeszcze 10 czy 20 minut.

Miejsce: Warszawa lub Skype

Sesje odbywają się w komfortowym gabinecie w Warszawie (okolice Metra Pole Mokotowskie). Jeśli mieszkasz poza Warszawą możemy spotykać się online za pośrednictwem komunikatora Skype.

Cena: 340 PLN

Aby otrzymywać informacje o promocjach i okresowych obniżkach nawet do 50%, zapisz się na newsletter na górze strony.

Jak zarezerwować sesję?

Napisz do mnie maila na adres kontakt@ewasroka.pl podając:

  • Twoje imię i nazwisko
  • numer telefonu
  • preferowaną datę i godzinę sesji
Masz wątpliwości?

Możesz spróbować coachingu ze mną zupełnie za darmo. Zobacz więcej tutaj.