Przejdź do ewasroka.pl

Wyzwanie już się zaczęło. Obecnie nie ma możliwości dołączenia. Osoby zainteresowane kolejną edycją, które wyślą prośbę o przyjęcie do grupy, zostaną przyjęte 13 czerwca.

Czy wiesz, kim naprawdę jesteś?

Skoro jesteś na tej stronie, to chyba przeczuwasz, że w życiu chodzi o coś więcej…
Że codzienne wstawanie, prysznic, śniadanie, praca, obowiązki i wieczorny film to nie jest wszystko, co świat ma Ci do zaoferowania.

Jednak, jeśli należysz do większości ludzi, nikt nie uczył Cię nigdy, jak odnaleźć swój życiowy cel, a już na pewno nie jak za nim podążać.

Właśnie dlatego zapraszam Cię do darmowego 30-dniowego wyzwania, które startuje w zamkniętej grupie na facebooku 5 maja 2017.

 

DOŁĄCZ TERAZ

 

Czego mi żal po zakończeniu Wyzwania z Ewą?
Że nie wydarzyło sie wcześniej.(…)
Mój cel życiowy wyklarował się, kiedyś niewyraźny, teraz nabrał konturu i wypełnił sie kolorami. Praca z Ewą pozwoliła mi nabrać dystansu do samej siebie, a elementy mojej układanki poukładały się jak nigdy dotąd.

Kasia Olbrycht, galinimare.com


Na czym polega wyzwanie?

Podczas tego wyzwania codziennie będziesz odpowiadać na jedno ważne pytanie. Możesz dzielić się swoimi odpowiedziami w grupie (i ze mną), ale możesz też pracować indywidualnie i zapisywać odpowiedzi tylko dla siebie w tajnym zeszycie. Wybór należy do Ciebie. Najważniejsze jest, abyś się zaangażował.

Wyzwanie składa się z:

 • 30 inspiracji w formie krótkiego video, każda z 1 ważnym pytaniem na dany dzień oraz dodatkowymi wyzwaniami (dostęp przez 36h)
 • 4 transmisji na żywo z sesjami pytań i odpowiedzi, dostępnych od momentu publikacji przynajmniej do końca wyzwania

Dołączając do wyzwania dostaniesz też dostęp do Instrukcji Obsługi w formie video oraz dodatkowego video „Jak wyciągnąć z tego wyzwania jak najwięcej dla siebie?”.

 

Udział w trzydziestodniowym wyzwaniu Ewy był ciekawym doświadczeniem w grupie cudownych ludzi, przekazem pełnym pozytywnej energii i szacunku. Dzień po dniu odpowiadając na pytania, zaglądałam w głąb duszy, by wydobyć na zewnąrz prawdy ukryte gdzieś na jej dnie.

Helena Podjaska-Ginter, copywriter i specjalista ds. szkoleń


 

Opinie uczestników poprzedniej edycji

Jest to już druga edycja tego wyzwania. W pierwszej (marzec-kwiecień 2017) wzięło udział ponad 200 osób. Oto opinie niektórych z nich:

Co mi dało to wyzwanie? Bardzo dużo mi dało. Poza tym, co uświadomiłam sobie podczas pisania, dało mi moc! Przekonanie, że mam dobrze poustawiane priorytety i że idę w dobrą stronę. Nie pozbawiło mnie ostatecznie lekkiego lęku o to czy mi wyjdzie, ale spróbować muszę. Już to wiem. Dało mi kilka ważnych wskazówek, które bardzo wzięłam sobie do serca. Dlatego Ewunia – ukłon w Twoją stronę. Kawał dobrej roboty.

Edyta Zimny, mama trójki dzieci

To wyzwanie to otworzenie szeroko oczu, możliwość dostrzeżenia wyraźnie ścieżek biegnących przez życie. Jest przydatne niezależnie od momentu w życiu i niezależnie od stopnia zaawansowania w pracy nad sobą. Jego finalny efekt przekroczył moje oczekiwania. Dodatkowo aura Ewy spowodowała niezwykle pozytywną energię, którą zaraziła się grupa. Przebywanie wśród tych ludzi było dodatkową zaletą, a także bodźcem do pracy. Gorąco i szczerze polecam!


Marek Sikorski, Marketing Manager

Dzięki wyzwaniu uświadomiłam sobie, że powinnam realizować swoje pasje, ponieważ wtedy czuję się szczęśliwa. Jeżeli ja jestem szczęśliwa, to moi bliscy i znajomi dobrze się ze mną czują.

Ewa pomogła mi spojrzeć w głąb siebie i uzmysłowić sobie, co tak naprawdę jest dla mnie ważne.


Anna Albrecht, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, prowadzi bloga szkolneinspiracje.pl


 

Korzyści z uczestnictwa w wyzwaniu

Dzięki temu wyzwaniu:

 • lepiej poznasz siebie i swoje talenty
 • spojrzysz na swoje życie z lotu ptaka
 • będziesz mieć szansę odkryć swój życiowy cel

Ponadto, poznasz wiele ciekawych osób, które zmagają się z podobnymi wyzwaniami, co Ty.

Może nawet znajdziesz kogoś, kto przyczyni się w przyszłości do realizacji Twojej misji życiowej?


 

Daj się zainspirować i wyrwać z rutyny! Dołącz do wyzwania.

 


 

FAQ, czyli odpowiedzi na najczęstsze pytania

Jak mogę wziąć udział w wyzwaniu?
Aby wziąć udział w tym wyzwaniu należy:

 1. Zapisz się na mój newsletter u góry tej strony ewasroka.pl
 2. Polub moją stronę na facebooku, znajdziesz ją tutaj
 3. Dołącz do grupy Odkryj swój cel życiowy na facebooku, kliknij tutaj

Po wykonaniu tych czynności stajesz się Uczestnikiem Wyzwania. Piątego maja rano będziesz mógł obejrzeć w grupie pierwsze video. A już teraz możesz tam zapoznać się z Instrukcją Obsługi oraz poradnikiem „Jak wyciągnąć z tego wyzwania jak najwięcej korzyści dla siebie?”.

Czy muszę pisać publiczne odpowiedzi w grupie? Wstydzę się!
Nie, nie musisz. Możesz odpowiadać na pytania w swoim tajnym zeszycie, w domu. Ale… bardzo Cię zachęcam do pisania w grupie. Wtedy ja będę miała szansę przeczytać Twoje posty i być może zadać dodatkowe pytanie inspirowane właśnie Twoimi odpowiedziami. Skorzystasz Ty i inne osoby w grupie. Jeśli nadal się wahasz, to popytaj Uczestników poprzedniej edycji, czy warto. Znajdziesz ich, a jakże, w grupie na facebooku!

Dlaczego wyzwanie jest darmowe?
Jeśli zastanawiasz się, dlaczego to wyzwanie nic nie kosztuje, to muszę Cię uspokoić. Naprawdę nie ma tu haczyka. NIE sprzedam nikomu Twoich odpowiedzi ani NIE bierzesz udziału w jakimś dziwnym badaniu rynku.

Wspieranie innych w określaniu celu życiowego to część mojej misji życiowej. Jestem po to, aby to robić. Chcę, aby jak najwięcej osób wzięło udział w tym wyzwaniu i nie chcę, aby finanse były przeszkodą. Wyzwanie daje mi też możliwość przedstawienia siebie i metod, którymi pracuję większej grupie osób.

Jak to działa? Czy na koniec powiesz mi, co jest moim celem?
Wyzwanie jest oparte na sile autorefleksji. Podczas tych 30 dni będziesz mieć szansę odpowiedzieć sobie na pytania, których, być może, nigdy sobie nie zadawałeś. Dzięki temu dowiesz się o sobie rzeczy, których nie wiedziałeś albo których nie byłeś do końca świadomy. W żadnym momencie nie będę Tobie mówić, co jest Twoim celem. Ewentualnie zadam kolejne pytanie. To Ty jesteś ekspertem od samego siebie, a moim zadaniem jest pomóc Tobie dotrzeć do wiedzy, z której nie zdajesz sobie sprawy.

Czy gwarantujesz, że odkryję swój cel życiowy w 30 dni?
Jasne, że nie. I szczerze? Myślę, że jeśli ktoś twierdzi, że może Ci to zagwarantować, to kłamie. Wszystko zależy od Ciebie i Twojego zaangażowania. Ja mogę Ci zagwarantować, że zrobię wszystko, aby pomóc Ci dokopać się do prawdy o sobie samym.

A co jeśli nic się nie wydarzy i tylko zmarnuję czas?
Nie ma takiej opcji. Jeśli się zaangażujesz oraz uczciwie i na serio w pełni odpowiesz sobie na te pytania, które Ci zadam, coś NA PEWNO sie wydarzy. Według mnie samopoznanie nigdy nie jest stratą czasu. Nawet jeśli nie znajdziesz swojego celu życiowego, to zbliżysz się do tego, aby go znaleźć, albo będziesz mieć pomysł, co zrobić, aby go znaleźć.

Gdzie odbywa się wyzwanie?
Obecnie wyzwanie odbywa się w zamkniętej grupie na facebooku Odkryj swój cel życiowy. Aby w nim uczestniczyć, musisz należeć do tej grupy. W niedalekiej przyszłości będą też inne opcje, jeśli chcesz się o nich dowiedzieć, jako pierwszy, zapisz sie na newsletter na stronie ewasroka.pl

Czy muszę mieć konto na facebooku, aby wziąć udział?
Na razie tak, ale już niedługo dodam opcję indywidualnego udziału w wyzwaniu, bez wchodzenia na facebooka. Jeśli chcesz dostać informację, gdy to się wydarzy, to zapisz się na newsletter na stronie ewasroka.pl
Jak się przyłączyć?
Wyzwanie już się zaczęło. Obecnie nie ma możliwości dołączenia. Osoby zainteresowane kolejną edycją, które wyślą prośbę o przyjęcie do grupy, zostaną przyjęte 13 czerwca.

To proste. Zrób te 3 rzeczy:

 1. Zapisz się na mój newsletter u góry tej strony ewasroka.pl
 2. Polub moją stronę na facebooku, znajdziesz ją tutaj
 3. Dołącz do grupy Odkryj swój cel życiowy na facebooku, kliknij tutaj

I już – jesteś z nami. Wszystkie dalsze informacje będą przekazywane w grupie na facebooku.

Widzimy się?

Nadal nieprzekonany? Zobacz jeszcze opinię video:

Autorem opinii video jest Damian Nieduziak – improwizator, założyciel szkoły improwizacji teatralnej Só Improv School.

Kilka słów o mnie:

Nazywam się Ewa Sroka. Jestem coachem i doradcą zawodowym oraz propagatorką zdrowego i świadomego stylu życia. Pomagam znaleźć cel życiowy oraz radzić sobie z zewnętrznymi i wewnętrznymi ograniczeniami. Wspieram w tworzeniu życia, jakiego naprawdę pragniesz. Więcej o mnie przeczytasz na ewasroka.pl


Masz pytania? Napisz je w komentarzach poniżej!

1 Comment on Odkryj w 30 dni

 1. Gdzieś tam od dawna przewijał mi się w głowie pomysł na mój cel/na moją misję tylko zawsze zakładałam, że muszę być architektem i tu się zaczynają schody i nic nie robiłam. Podczas tego wyzwania miałam szansę się zastanowić. Rozłożyć pewne życiowe oczekiwania na czynniki pierwsze i spojrzeć na sprawę inaczej. Zmieniło się moje podejście do życiowych marzeń, zaczynam je powoli i małymi krokami wcielać w życie. Częściej zamierzam weryfikować czego naprawdę chcę i z której strony to można ugryźć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *