Zapisz się na newsletter i otrzymuj darmowe inspiracje na maila!

Cześć! Jestem Ewa.

Z wykształcenia coach kariery i doradca zawodowy (SWPS) oraz ekonomistka (UW).

Od 2010 roku pracuję jako trenerka i szkoleniowiec oraz propaguję zdrowy i świadomy styl życia. Od 2014 roku prowadzę indywidualne sesje z klientami.

Ludzie przychodzą do mnie, gdy chcą coś zmienić w swoim życiu. Czasem zmieniają swoje myślenie, czasem pracę, a czasem zaczynają używać czerwonej szminki.

W czym mogę Ci pomóc?

Pomagam odkryć cel życiowy, przekroczyć wewnętrzne i zewnętrzne ograniczenia oraz tworzyć życie zgodne z najgłębszymi pragnieniami Twojej duszy.

MOJA HISTORIA W SKRÓCIE

Odkąd pamiętam szukałam celu życiowego. To, że nie wiedziałam, co chcę robić w życiu, było dla mnie źródłem niemal fizycznego bólu. Moje poszukiwania zaowocowały ukończeniem wielu szkoleń i warsztatów organizowanych w Polsce i za granicą.

Zgłębiałam tematy związane z realizowaniem swojego potencjału, rozwojem świadomości i kreatywności, pracą z ciałem, choreoterapią, radzeniem sobie ze stresem, a także z komunikacją, neurolingwistyką (certyfikat Praktyka NLP), marketingiem oraz prowadzeniem biznesu. 

Przez kilka lat prowadziłam biznes szkoleniowy oparty na jednej z moich pasji – tworzeniu ekologicznych kosmetyków. Przeprowadziłam wtedy setki szkoleń i warsztatów w całej Polsce, ale chociaż dawało mi to mnóstwo satysfakcji, to wciąż nie miałam poczucia, że realizuję w pełni swoją misję życiową. Więcej o tym etapie możesz dowiedzieć się z wywiadu, którego udzieliłam do magazynu Sens, kliknij tutaj.

Odkrycie tego, co chcę robić w życiu było jednym z moich największych wyzwań życiowych.

A może właśnie, kiedy błądzisz, jesteś na właściwej ścieżce?

NIE wierzę Ci, że naprawdę nie wiesz, co chcesz robić w życiu.

W 2013 roku, w trakcie szkolenia, w którym brałam udział, uświadomiłam sobie, że mam już kilkunastoletnie doświadczenie w szukaniu celu życiowego i że, przewrotnie, to właśnie pomaganie innym w jego odkryciu jest moją życiową misją.

To był moment zwrotny. Wreszcie wiedziałam!

Zrobiłam coachingowe studia podyplomowe i certyfikowałam się w stosowanej wcześniej na sobie metodzie Emotional Freedom Techniques (EFT Master Practitioner). Służy ona do zmiany ograniczających przekonań i pozwala na głęboką pracę z emocjami, która prowadzi do trwałej zmiany.

Przez te wszystkie lata wypróbowałam na sobie wiele metod i narzędzi, poznałam wielu nauczycieli i spotkałam mnóstwo osób, a później także moich klientów, którzy tak jak ja kiedyś poszukiwali tego czegoś, co nada ich życiu sens. W 2017 roku stworzyłam 30-dniowe internetowe wyzwanie Odkryj swój cel życiowy, w którym wzięły udział setki osób szukające swojego celu.

Jestem obecnie przekonana, że za każdym “nie wiem, co chcę robić w życiu” stoją ograniczające przekonania na temat siebie, innych oraz świata. Odkrycie swojego celu życiowego wymaga nawiązania kontaktu ze swoim wewnętrznym głosem, który bardzo często jest stłumiony poprzez wychowanie i trudne doświadczenia z przeszłości.

Wydestylowałam te najskuteczniejsze metody i stworzyłam autorski system pracy, którym dzielę się obecnie z moimi klientami.

Opinie moich klientów:

"Dostałem narzędzia skutecznego planowania, które pozwalają działać z radością z obszarze, który wcześniej wydawał się obezwładniający i przerażający. Zwiększyło się moje poczucie bezpieczeństwa i pewność siebie.
Ewa podchodzi do coachingu z sercem, i to sprawia moim zdaniem, że jest on bardziej skuteczny.
Oprócz coachingu kariery, skorzystałem także z sesji EFT, które czasem są najlepszym sposobem dotarcia do swoich barier i ich przekroczenia."
Grzegorz Wilkołek
Projektant motocykli indywidualizowanych
„Ewa podczas sesji towarzyszy nam w procesie docierania do naszej prawdy – warstwa po warstwie pomaga nam odkryć czego pragniemy i ukierunkować się na potrzebną akcję.
Ma poza tym bardzo holistyczne podejście wynikające z szerokich zainteresowań i potrafi spojrzeć na wiele aspektów szerzej.
Ma się więc wrażenie, że to wylądowaliśmy u kogoś, kto jest kimś więcej niż tylko coachem kariery... ”
Gosia Woźniczko
Menedżer Projektów
"Określiłem precyzyjniej moje cele, uzyskałem dużo większą motywacje do działania i zobaczyłem, że to wcale nie jest takie trudne jak się na początku wydaje. Nie zawsze sami dajemy radę i wtedy taka pomoc jest mega pomocna i daje efekty. Ewa potrafi prowadzić sesje coachingu w taki sposób, że czujesz się totalnie swobodnie i jednocześnie zmotywuje Cię do działania tak, że tego sam chcesz. Profesjonalizm, empatia, komunikacja, spontaniczność, flow - tak pamiętam sesje z Ewą."
Libor Cyrul
Terapeuta pracy z ciałem i masażysta

Jaka jest moja misja życiowa?

Moją misją życiową jest inspirowanie do wykorzystania w pełni swojego potencjału poprzez uwalnianie traum, przekraczanie ograniczeń oraz wznoszenie świadomości.

A prywatnie?

Oto 7 rzeczy, które lubię:

  • Serial F.R.I.E.N.D.S. - zawsze, gdy go oglądam czuję takie ciepło, jakby były święta
  • Taniec - szczególnie wszelkie formy improwizowane i bazujące na ruchu spontanicznym
  • Planowanie i robienie list - pozwalają mi poczuć kontrolę i ekscytować się nadchodzącą zmianą
  • Improwizację teatralną - bycie na scenie to mój niezawodny sposób na odpuszczenie kontroli i osiagnięcie stanu flow
  • Musicale - wywołują we mnie uczucie wszechobecnej magii
  • Pływanie - był taki czas w moim życiu, gdy bywałam na basenie nawet 5 razy w tygodniu
  • Odgracanie przestrzeni - za to uczucie lekkości, gdy pozbywasz się niepotrzebnych przedmiotów

MOJA HISTORIA W DŁUŻSZEJ WERSJI

Podczas jednej z transmisji na żywo dla uczestników Wyzwania Odkryj swój cel życiowy w 2017 roku ktoś zadał pytanie o moją historię odkrywania misji życiowej. Poniższe video zawiera moją odpowiedź.

PO CO TO ROBIĘ?

Wizja świata, w którym każdy człowiek realizuje swoją życiową misję w unikalny dla siebie sposób jest czymś, co napędza mnie to działania. Widzę w tym klucz do ewolucji nie tylko jednostki, ale całej ludzkości.