Nazywam się Ewa Sroka. Jestem coachem i doradcą zawodowym oraz propagatorką zdrowego i świadomego stylu życia.

Pomagam znaleźć cel życiowy oraz radzić sobie z zewnętrznymi i wewnętrznymi ograniczeniami.
Wspieram w tworzeniu życia, jakiego naprawdę pragniesz.

Z wykształcenia jestem ekonomistką (UW) oraz coachem kariery i doradcą zawodowym (SWPS). Od kilkunastu lat zajmuję się rozwojem osobistym. Ukończyłam wiele kursów i warsztatów organizowanych w Polsce i za granicą związanych z realizowaniem swojego potencjału, rozwojem świadomości i kreatywności, a także z komunikacją, neurolingwistyką (certyfikat Praktyka NLP), marketingiem oraz prowadzeniem biznesu.

W 2014 roku certyfikowałam się w metodzie Emotional Freedom Techniques (EFT Master Practitioner), którą obecnie w dużym stopniu wykorzystuję w pracy z klientami. EFT to obecnie najskuteczniejsze narzędzie, jakie znam, służące do zmiany ograniczających przekonań i pozwalające na głęboką pracę z emocjami, która prowadzi do trwałej zmiany.

Przez kilka lat prowadziłam swój własny biznes w niszowej dziedzinie, która jest jedną z moich pasji. Od 2010 do 2016 roku realizowałam w całej Polsce warsztaty i wykłady na temat ekologicznej pielęgnacji ciała i tworzenia ekologicznych kosmetyków. Promowałam także tę tematykę w mediach, będąc gościem programów telewizyjnych, radiowych, na łamach prasy oraz w serwisach internetowych. Więcej możesz dowiedzieć się z wywiadu, którego udzieliłam do magazynu Sens, klikając tutaj.

Doświadczenia zdobyte w czasie tej przygody pozwalają mi lepiej rozumieć przedsiębiorców i wyzwania, z którymi mierzą się oni w polskiej rzeczywistości rynkowej.

Prowadzę indywidualne sesje coachingowe on-line (Skype) oraz na żywo w Warszawie (Mokotów). Jeśli chcesz zarezerwować sesję, zobacz moją ofertę tutaj lub napisz do mnie bezpośrednio na kontakt@ewasroka.pl